Benfika prohrála v úvodním kole 1.B třídy

"A" mužstvo prohrálo v Nepomuku

"A" mužstvo bralo doma první 3 body s Holýšovem

Tachov v úvodním zápasu KP 2022/2023 deklasoval "A" mužstvo

Foto z tenisového turnaje dvojic, který se uskutečnil na konci června

Na venkovní utkání v Tachově je možné vyrazit s "A "týmem autobusem. Odjezd je ve 14:45 hodin z náměstí a příspěvek na dopravu je 70,- Kč.

"A" mužstvo zakončilo úspěšné tažení KP prohrou v Nepomuku

"Benfika" zvítězila v Cheznovicích a          postoupila do 1.B třídy

"A" mužstvo nezvládlo v posledním domácím utkání bodovat

"Benfika" naplno bodovala a stále vede OP mužů

"A" mužstvo se díky výhře v Tlumačově přehouplo přes 50 bodů v KP

"Benfika" získala díky hattriku Michala Krče 3 body v Těškově

Na venkovní utkání v Tlumačově je možné vyrazit s "A "týmem autobusem. Odjezd je ve 12:45 hodin z náměstí a příspěvek na dopravu je 70,- Kč.

Děkujeme fanouškům TJ SOKOL RADNICE

Při domácím utkání s TJ Holýšov se na dobrovolném vstupném vybralo 5.475,-. Celá tato částka byla zaslána na účet humanitární organizace "Člověk v tísni" - konto SOS Ukrajina

Na zápas do Stříbra je možné vyrazit autobusem s "A "týmem. Odjezd je ve 13:00 hodin z náměstí.

Přípravky a jejich turnaje

Na zápas do Domažlic je možné vyrazit autobusem s "A "týmem. Odjezd je ve 13:45 hodin z náměstí a příspěvek na dopravu je 50,- Kč.

Áčko vybojovalo 3 body v domácím prostředí

TJ Sokol Radnice "B" - TJ Holoubkov

Zaváhání "A" týmu na půdě posledního Staňkova

"Benfika" opět nadělovala na půdě soupeře

Na zápas do Staňkova je možné vyrazit autobusem s "A "týmem. Odjezd je ve 14 hodin z náměstí a příspěvek na dopravu  je 50,- Kč.

TJ SOKOL RADNICE

TJ SOKOL RADNICE ocenila hráče, kteří v dávné minulosti šířili slávu RADNICKÉHO FOTBALU v krajském přeboru...

Pozvání obdrželi: Miloš Maštera, Zděnek Plaček, Alois Herein, Zděnek Jaroš, Jan Draský st., Petr Bareš, Pavel Maštera st., Václav Straka (v zastoupení Michal a Martin Straka), Jiří Tupý, Ladislav Polomis, Jaroslav Wohlmuth, Václav Jaroš, Jiří Smeták, Zbyněk Bíba, Josef Kořínek, Petr Svoboda, Petr Janata, Marcel Kroc, Vladimír Kroc, Vráťa Krchov, Roman Štěpánek, Milan Kalouš, Václav Kalouš ml., Luboš Král, Roman Stupka, Pavel Aubrecht, Petr Otto, Václav Procházka, Roman Kokoška, Petr Loukota, Míra Otto, Vojta Filip a Petr Fridrich.

více fotek z této akce

2. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU

Střelci:

10. D. Kroc , 39. J. Esterka (p.) , 58. P. Aubrecht , 69. P. Aubrecht

Sestava TJ Sokol Radnice:
J. Volák - M. Krč (46. J. Klír) , D. Rýdl, P. Valenta, L. Aubrecht, D. Fencl, J. Esterka (73. O. Seget), L. Brož, D. Kroc (87. L. Paleček), P. Aubrecht (73. Š. Huttr), F. Polášek (87. T. Kroc)

Zápas nám popsal a zhodnotil Daniel Fencl: ,,Pro nás důležité 3 body z domácí půdy pod drobnohledem bývalých hráčů Radnic, kteří tuto soutěž hráli před více než 25 lety. Začátek utkání nám herně vyšel, když jsme soupeře dokázali zatlačit a vytvořit si několik gólových příležitostí, ale v síti skončila jen jedna, kdy se trefil David Kroc. Po vstřelené brance se hra na chvilku vyrovnala a i soupeř ukázal svou kvalitu a několikrát provětral naši obranu, naštěstí bez úspěchu. Po půl hodině hry se podél brankové lajny protáhl Pavel Aubrecht do vápna, kde byl faulován. Honza Esterka nařízený pokutový kop s přehledem proměnil. Po vstřeleném gólu jsme soupeře opět pustili zbytečně více do hry a ten toho využil. Při jednom ze závarů v našem vápně využil náš nedůraz při odkopech a snížil na 2:1. Nás to však nezlomilo a těsně před koncem poločasu jsme se opět dostali do vápna soupeře, kde se hosté opět dopustili nedovoleného zákroku, a nám bylo umožněno kopat druhou penaltu. K naší smůle ji David Kroc neproměnil. Do druhého poločasu již nemohl vinou zranění nastoupit Michal Krč. Začátek druhé půle z naší strany nebyl ideální, ale naštěstí soupeř nebyl produktivní. Kolem 60. minuty utkání se sešlo brácha na bráchu, kdy Lukáš Aubrecht dlouhým autem našel ve vápně mladšího Pavla, který se nemýlil. Zhruba po 10 minutách se opět prosadil Pavel Aubrecht, to už bylo skoro rozhodnuto. Soupeř se stále snažil dostat do vápna a většinou k tomu využíval nakopávané balony, ale nebyl úspěšný. Do konce zápasu jsme si dokázali vytvořit ještě gólové příležitosti, ale nedokázali jsme skvělého gólmana hostí překonat. Skvělá divácká kulisa viděla 5 branek a snad i dobrý fotbal. Děkujme za velkou podporu našim fanouškům.

Teď už se musíme soustředit na Chotíkov, kde nás čeká velmi těžký a kvalitní tým. Radnice Olééé !!!! ,,

SK Senomaty- Radnice B 2:2

Sestava: Spěváček T., Braborec M., Kabát P., Horvi, Kalaš P., Kočka P., Kofroň Vl., Engl M., Habr M., Štěpánek R.ml., Buchanec T., Kvasnička Vl.st., Fridrich H.

Radnická rezerva mužů vyjela ke svému druhému přátelskému zápasu za hranice okresu. Své síly změřili v pátečním podvečeru proti SK Senomaty (okres Rakovník). ,,Domácí celek hrál od prvních minut kombinačně a ve velmi vysokém tempu. My jsme po necelých 10 minutách vyrovnali hru a vytvořili si velké šance (Engl a Habr), které jsme bohužel nevyužili. Na druhé straně se domácím podařilo ve 22. minutě vstřelil úvodní branku zápasu. První poločas tedy vyšel střelecky lépe domácím a proto jsme do kabin odcházeli za nelichotivého stavu 1:0. Nám se ale podařil vstup do druhého poločasu a hned ve 47. minutě vstřelil krásným lobem gól Habr (1:1). Poté byla hra vyrovnaná a po několika dalších našich neproměněných šancí (Štěpánek, Habr, Engl) se nám v 75. minutě podařilo vstřelit vedoucí branku a opět to byl Habr, kdo dostal míč do sítě domácích. Od té doby se nám dařilo více držet míč, ale přesto jsme v úplném závěru inkasovali vyrovnávací branku, kterou vstřelili domácí krásnou střelou z přímého kopu. Děkujeme celku SK Senomaty za perfektní přátelský zápas. ,, Roman Kokoška

1. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU

STŘELCI:  18´ František Poláček, 22´ Pavel Aubrecht, 33´ Jan Esterka, 55´ David Kroc

Sestava TJ SOKOL RADNICE: Volák - Rýdl, Brož, Esterka ( 71´ Huttr ), Kroc, Krč M., Poláček, Valenta,  Aubrecht P. ( 81´Krč D.), Fencl (87´ Kroc T. ), Aubrecht L.

ŽK: 43´Fencl

Do hry byli dále připraveni: Spěváček T., Paleček, Kvasnička, Habr

Hodnocení zápasu:

asistent trenéra Roman Štěpánek : ,,K prvnímu zápasu v krajském přeboru jsme dorazili do Holýšova, kde nás čekal velmi ambiciózní a kvalitní soupeř . Věděli jsme , že to nebude lehký zápas a to se potvrdilo hned od první minuty,  kdy byl soupeř lepším týmem. To ale netrvalo dlouho a od 10.minuty jsme zcela hru vyrovnali a dokázali si vytvořit na rozdíl od soupeře velmi dobré šance. Naše mužstvo hrálo i nadále velmi dobře a o tom svědčí i to , že mezi 18. a 33. minutou tedy během 15 minut jsme vstřelili 3 nádherné branky ( Polášek, P. Aubrecht, Esterka) a do kabin jsme šli s tříbrankovým vedením.
    Do druhého poločasu jsme šli s tím , že budeme pokračovat v naší hře a to se nám opravdu dařilo. Kluci si vytvářeli šance a když v 56. minutě David Kroc zvýšil na 4:0, nikdo nepochyboval o tom, že zápas je rozhodnutý. V té době jsme navíc byli lepším týmem a škoda jen dalších nevyužitých příležitostí, které jsme si vypracovali. Nutno podotknout, že kluci sehráli fantastický zápas plný bojovnosti , soustředěnosti, disciplinovanosti a můžeme říct, že i po fyzické stránce jsme soupeře převyšovali a to se projevilo hlavně v posledních 15 minutách zápasu.
Děkujeme i našim fanouškům, kteří se na nás přijeli podívat , za jejich podporu! Radnice ólééé ! ,,

zápas z pohledu hráče, jednoho z nejzkušenějších a to Davida Rýdla: ,,Začátek zápasu byl z naší strany nervóznější, kdy jsme nedokázali podržet balón a soupeř jasně dominoval v držení míče, ale bez vážnější brankové příležitosti. Po deseti minutách se hra vyrovnala a my jsme začali podnikat nebezpečné a rychlé protiútoky, které byly korunovány v 18. minutě první brankou Fandy Poláška. Ve 22. minutě se postavil k přímému volnému kopu P. Aubrecht ml. a krásnou střelou na bližší tyč překonal domácího gólmana podruhé. Ani to to nám však nestačilo a v 33. minutě se po rohovém kopu dostal míč k Janu Esterkovi a ten z 20 metrů poslal míč potřetí za záda domácího gólmana. Hráči Holýšova si za celý první poločas nevypracovali větší brankovou příležitost a tak se šlo do kabin za stavu 0:3. Do druhé půle jsme chtěli hrát ze zabezpečené obrany a dále podnikat rychle protiútoky, jeden z nich byl odměněn brankou Davida Kroce. I díky tomu, že další naše velké šance nebyly proměněny, skončilo toto utkání pro většinu diváků překvapivou, ale za to zaslouženou výhrou nováčka z Radnic.
Z mého pohledu jsme předvedli soustředěný a kvalitní týmový výkon proti dobrému soupeři. Nyní už se budeme soustředit na domácí utkání proti Stříbru, kde budeme chtít potvrdit výkon z Holýšova a dát všem najevo, že to nebyla jen náhoda.... RADNICE OLÉÉÉ ,,

Přátelský zápas
TJ Sokol Radnice ,,B,,

TJ Sokol Radnice ,,B,, - Kralovice ,,B,, 2:1

sestava:  Körner Š. - Kabát P., Koníček J., Buchanec D., Buchanec T., Mulač M., Melich V., Cozl J., Kalaš P., Kofroň V., Engl M., Štěpánek R. ml., Kočka P. Braborec M., Richter T., Kvasnička Vl. ml.

branky: Mulač, Cozl

Roman Kokoška: ,, Rezerva Radnic odehrála první přátelské utkání na domácím hřišti s Kralovicemi. První poločas byl z obou stran hraný ve slušném tempu s optickou převahou hostů, kteří se ujali vedení 0:1. Nám se především důraznou hrou před brankou soupeře povedlo 2 brankami zápas otočit ve svůj prospěch. Ve druhém poločase vidělo několik diváků šance na obou stranách, ale i díky brankáři Š. Kornerovi jsme zápas dotáhli do vítězného konce. ,,

Posílení hráčského kádru

• Jan Klír ( 32 let ) - FC ROKYCANY
  • David Kroc ( 20 let ) - FC ROKYCANY

Přípravná utkání

• FC Rokycany ,,A,, - TJ Sokol Radnice   5 : 3 (Seget, Krč D., Kroc D.)
  • TJ Sokol Radnice - TJ Slavoj Mýto ,,B,,   5 : 2 (Krč M., Paleček, Kvasnička V. ml., Mulač, Seget)
  • TJ Fotbal Dobřany - TJ Sokol Radnice    1 : 1 (Huttr)

KRAJSKÝ PŘEBOR

TJ SOKOL RADNICE bude hrát v sezóně 2021/2022 Krajský přebor

,,Krajský přebor bereme jako výzvu  a ocenění naší práce v posledním období,,

( postup z 1.B třídy, 2x umístění v popředí 1.A třídy, atd. )

Trenér : Pavel Aubrecht st.

Sezóna 2021/2022

• Krajský přebor odhlásil Meclov
  • Nabídku na KP dostalo mužstvo Žichovic, které ji neakceptovalo
  • Druhým osloveným mužstvem byl náš klub TJ SOKOL RADNICE !!!
  • Po věcné debatě napříč oddílem (vedení, realizační tým a hráči) bylo rozhodnuto, že tuto nabídku přijmeme !!!

1.A třída-sezóna 2020/2021

Soutěž nebyla dohrána, přerušeno pro COVID-19. V neúplné tabulce jsme obsadili 3.místo.  Po přepočítaní výsledků, podle koeficientu, který určil FAČR, jsme se posunuli dokonce na 2.místo, což bylo v dalším sledu událostí důležité!!!

1.A třída-sezóna 2019/2020

Soutěž nebyla dohrána, přerušeno pro COVID-19. V průběžné tabulce jsme se umístili na 5. místě ( 29.bodů, skóre 39:24).