TJ Sokol Radnice - Slavia Vejprnice

45. Š. Huttr , 80. O. Seget - 89. T. Kotva

T. Spěváček, M. Krč, Š. Huttr, D. Rýdl,  J. Klír (68. O. Seget),J. Esterka, L. Brož, D. Fencl, L. Aubrecht, F. Polášek (54. M. Ineman), M. Svoboda  (68. P. Spěváček)

Na několik otázek odpověděl střelec rozdílové branky Ondřej Seget:

Ondro, kde jsi začínal s fotbalem?

" Mé první fotbalové krůčky jsem měl ve vesničce Doubrava kde jsme žili , poté jsem se přesunul do Karviné."
Jak jsi se dostal do Radnic?

"Pracoval jsem ve Volduchách a hrál jsem tam i fotbal. Po přestěhování do Radnic, mi kamarád domluvil, že si mohu přijít zatrénovat s místním mužstvem a hned první trénink a filozofie trenéra Aubrechta mě tak nadchla, že jsem začal ihned řešit přestup do Radnic. "

Jaké to je, když v den svých narozenin rozhodneš zápas s takto těžkým soupeřem?

" Gól v takovém zápase, proti takovému soupeři by byl vždy super a obzvlášť na narozeniny. Prostě paráda . Můj gól je hlavně zásluha Peťi Spěváčka, který svou aktivitou donutil brankáře k chybě a já už to musel jen nepokazit a uklidit míč do branky😄"

S jakým úkolem jsi šel na hřiště?

"Zranil se Honza Klír a proto proběhlo mé střídání velmi rychle, neměl jsem ani čas se pořádně rozhýbat. V té rychlosti jsem dostal pouze informaci na jakou pozici jdu. Pokyny ke standardním situacím mi trenér řekl až v průběhu hry 😄"

Co by jsi nám ještě řekl k zápasu?

"Po posledních nezdarech nás nečekalo nic lehkého, naopak tým, který hraje velmi rychlý a kombinační fotbal. Proto nám možná lehce pomohl terén, ale i přesto náš tým hrál po celý zápas zodpovědně, bojoval, nic nevypustil a díky tomu slavíme výhru . Škoda pouze zaváhání na konci, kdy jsme dostali zbytečný gól a neudrželi nulu. Přesto je to hodně cenné vítězství nad jedním z nejsilnějších týmu soutěže a teď už jen navázat a pokračovat v takových výkonech ."

Ondro děkuji...

video z domácího zápasu