střelci:

34. D. Kroc, 65. D. Fencl, 81. D. Kroc - 36. T. Voráček, 40. T. Knapp (p.), 50. R. Rous, 90. M. Šafanda (p.)

sestava TJ SOKOL RADNICE:

J. Volák, P. Valenta, M. Krč (46. D. Rýdl), J. Klír (74. O. Seget), D. Fencl, L. Brož, L. Aubrecht, J. Esterka (56. Š. Huttr), P. Aubrecht (56. M. Habr), D. Kroc, F. Polášek

zápas zhodnotil Lukáš Aubrecht: ,Do zápasu s Nepomukem jsme šli s plánem, že budeme soupeře napadat a hrát rychlý a jednoduchý fotbal. To se nám ale vůbec nepovedlo, nedařilo se nám a naopak jsme udělali několik chyb, které s přispěním rozhodčích hosté využili. V druhé polovině jsme dokázali zabrat a bylo vidět na každém hráči, že do toho jde naplno. Jsem rád, že nás to nepoložilo a dokázali jsme zápas zdramatizovat a nechybělo moc, aby jsme zápas vyhráli. Ale k naší smůle rozhodčí neodpískal jasný ofsajd a následující událost ani nechci komentovat. Penalta a vyloučení Dana F.. Bohužel jsme již neměli žádný čas zareagovat, protože rozhodčí po minutě ukončil utkání. Děkuji všem divákům, kteří nás povzbuzovali až do konce utkání a doufám, že to v neděli napravíme. ,,

hodnocení trenéra Pavla Aubrechta: ,Zřejmě pod dojmem dobrého začátku KP jsme si asi mysleli, že vše půjde dál samo, ale Nepomuk nás z toho vyvedl. První poločas byl od nás slabý, sice jsme vedli, ale soupeř celkem snadno skóre otočil. Druhý poločas už byl z naší strany lepší, i když jsme inkasovali potřetí, našli jsme v sobě morální sílu a utkání po hektické výkonu srovnali na 3:3. V tu dobu si asi každý myslel, že přidáme čtvrtou branku a utkání rozhodneme. Bohužel opak se stal pravdou. Soupeř si díky ofsajdovému postavení vytvořil běžeckou výhodou, z které následně vytěžil pokutový kop a ten proměnil. I když jsme si tzv. hrábli až na dno sil, bod nemáme žádný. Důležité je, že mužstvo bojovalo o svoji čest až do samotného konce. ,,