4. J. Pavlas - 6. P. Kalaš , 23. J. Koníček , 40. D. Buchanec , 47. V. Kvasnička , 55. M. Engl , 58. M. Mulač , 72. M. Mulač , 80. M. Mulač , 82. M. Mulač , 84. M. Engl

sestava TJ SOKOL RADNICE B:

Š. Körner, T. Kroc, D. Buchanec, P. Kabát (35. P. Kočka), V. Melich, P. Kalaš, T. Richter (46. J. Cozl), M. Engl, Vl. Kvasnička, Vl. Kofroň, J. Koníček (53. M. Mulač)

zápas nám popsal a zhodnotil Roman Kokoška:

,, 3. kolo OP jsme odehráli v Rakové. Po vysoké výhře z minulého týdne jsme utkání nezačali příliš dobře, čehož soupeř využil a ve 4. minutě po jednom z brejků i potrestal gólem na 1:0. Obdržený gól nás nepoložil, naopak probudil a po 2 minutách jsme střelou P. Kalaše stav utkání srovnali na 1:1. Až do 23.minuty se hra odehrávala převážně na půlce soupeře. Po jedné hezké akci (Kvasnička, Kalaš) se prosadil P. Koníček a rázem to bylo 1:2. Po vstřeleném druhém gólu jsme mohli skóre navýšit, ale zakončující (T. Kroc, Vl. Kvasnička, P. Kalaš, P. Koníček, Vl. Kofroň a V. Melich) branku nepřidali. Po cca 35 minutách musel vinou zranění ze hřiště P. Kabát, kterého nahradil matador týmu P. Kočka. Poté přišla chvilka kapitána Dana Buchance, který ve 40. minutě napřáhl svoji levačku a zpoza velkého vápna vypálil pod břevno 1:3. Hned v úvodu druhého poločasu zvyšoval na 1: 4 Vl. Kvasnička a vzápětí M. Engl na 1:5. Domácí Raková se snažila zápas již jen dohrát, čehož využili naši mladíci. Po pravé straně se k velkému vápnu během 58. - 82. minuty dostal několikrát Vl. Kvasnička a M. Mulač a dokázali jsme vstřelit 4 branky. Svoji druhou a zároveň kuriózní brankou zakončil utkání M. Engl 1:10.                            Chtěl bych poděkovat celému týmu, především základní sestavě, která díky dobře zvládnutému poločasu usnadnila pobyt na hřišti střídajícím hráčům. Kabimu přeji brzké uzdravení. ,,