0:4

střelci: Seget O., Koníček J., Engl M., Habr M.

sestava TJ SOKOL RADNICE:

Spěváček T., Melich V., Krč D., Kabát P., Kalaš P. ml., Kvasnička V. ml., Kofroň V., Engl., Habr M., Seget O., Koníček J., Richter T., Kokoška R.

hodnocení vítězného zápasu se ujal již tradičně Roman Kokoška: ,, Spartaku Strašice vyšla letní příprava a usilují o postup do 1.B třídy. O to víc si vážíme vítězství na jejich hřišti. V Radnickém celku muselo dojít již ve 2. minutě ke střídání Petra Kabáta (pracovní povinnosti). V úvodu zápasu si vytvořili domácí velkou šanci, kterou výborným zákrokem zlikvidoval Tomáš Spěváček. Poté bylo viděno hodně šancí na obou stranách, ale zakončující střelci přestřelili nebo je obrana domácích či hostů dokázala včas zablokovat. Až ve 22. minutě se střelecky prosadil Ondra Seget a upravil skóre v náš prospěch 0:1. Již se zdálo, že první poločas takto skončí, ale těsně před koncem se po levé straně protáhl Ondra Seget a jeho přihrávku ve 45. min. využil Pepa Koníček 0:2. Ve druhém poločase domácí Spartak přidal v tempu a bojovnosti, ale naše výborně vedená obrana, včetně záložníků, domácí k pořádné šanci nepustila. V 65. min. po vybojovaném míči Koníčka u autové čáry se hezkou střelou prosadil Martin Engl 0:3. Výsledek 0:4 ve prospěch Radnic zařídil po individuální akci v 77. min. Martin Habr. Pochvala patří celému mužstvu za perfektní přístup a nasazení v zápase. ,,