Mladší a starší přípravky

Mladší přípravka

Druhý turnaj mladší přípravky proběhl v sobotu 18.09.2021 ve Strašicích. Soupeři byli postupně Dobřív, Zbiroh, Strašice a Kohouti Rokycany. Celý turnaj jsme odehráli pouze v pěti hráčích (brankář + čtyři hráči v poli), tedy bez možnosti střídat, neboť další hráči nedorazili :-(. Turnaj jsme i přesto odehráli ve výborném nasazení, předváděli jsme pěkný fotbal a až na první zápas, který jsme prohráli s Dobřívem 1:5 (1x Tomáš Buchanec), přičemž výsledek rozhodně neodpovídá předvedené hře, se nám vydařil i výsledkově. Ve druhém zápase jsme porazili Zbiroh 7:2 (4x David Rýdl, 2x Tomáš Buchanec a 1x Jan Hegner). Ve třetím zápase jsme remizovali se Strašicemi 5:5 (3x David Rýdl, 1x Tomáš Buchanec, 1x Nicol Jarošová). V posledním zápase jsme porazili Kohouty Rokycany 7:3 ( 4x Nicol Jarošová, 3x David Rýdl).

Celkově jsme skončili se 7 body na pěkném třetím místě o bod za Strašicemi a dva body za prvním Dobřívem.

Starší přípravka

Druhý turnaj starší přípravky proběhl v neděli 12.09.2021 ve Strašicích. Soupeři byli domácí Strašice a Příkosice. S domácím mužstvem jsme šli rychle do vedení po brance Filipa Rýdla. Strašice ale zápas otočily a zvítězily 1:4. Ve druhém zápase s Příkosicemi se nám vůbec nedařilo a prohráli jsme po zásluze 0:6. Bohužel u dětí se projevuje nedostatečná fyzická připravenost, ale důvodů neúspěchů je daleko více. Hráči nebyli schopni uběhat jeden zápas dlouhý 25 minut s možností střídání... ke konci zápasu někteří prakticky jen chodili a druhý zápas vypadal ještě hůře.

Třetí turnaj starší přípravky proběhl v sobotu 25.09.2021 ve Volduchách. Obrázek se oproti předchozímu turnaji nezměnil, navíc někteří hráči i z důvodů nemoci mezi turnaji netrénovali. V prvním zápase jsme hráli s Mýtem. První poločas nám vyšel, vedli jsme 2:1 (2x Filip Rýdl), přitom jsme neproměnili dost dalších příležitostí. Druhý poločas ukázal naši současnou tvář a prohráli jsme nakonec 2:6. Druhý zápas s domácím mužstvem z Volduch, jsme prohráli 2:5 (1x David Rýdl, 1x Nicol Jarošová). V posledním zápase jsme prohráli s Rakovou 0:5. Bohužel momentálně na to nemáme fotbalově, což by tolik nevadilo, pokud bychom alespoň bojovali. Jenže to bez fyzické připravenosti nejde...