TJ SOKOL RADNICE - TJ Zruč    3 : 2 (1:1)

Bratři Krčové vystříleli výhru v domácím prostředí

střelci utkání:

10. D. Krč , 47. D. Krč , 76. M. Krč - 8. V. Tobrman , 65. K. Kazda

sestava TJ SOKOL RADNICE:

J. Volák, D. Rýdl, M. Krč, P. Valenta, J. Klír, L. Aubrecht, Š. Huttr, D. Fencl, D. Krč (72. V. Kvasnička), F. Polášek (61. M. Habr), D. Kroc (90. L. Paleček)

hodnocení dnešního utkání se ujala naše nová posila a to Jan Klír: ,, V domácím zápase proti Zruči jsme chtěli odčinit porážku s Nepomukem a navázat na výkony z předešlých zápasů. Do zápasu nemohli nastoupit ze zdravotních důvodů Pavel Aubrecht, Honza Esterka a dovolenkář Lukáš Brož. Věděli jsme, že pro získání třech bodů budeme muset makat a nechat na hřišti všechno, a od začátku utkání jsme si za tím šli. Bohužel jsme v 8. minutě inkasovali jako první, když se za hosty trefil Venca Tobrman. Nenechali jsme se tímto gólem rozhodit a už v 10. minutě jsme srovnali na 1:1, kdy se po centru Davida Kroce trefil Dan Krč. Zbytek prvního poločasu se odehrával spíše ve středu hřiště, až na pár závarů na obou stranách. A tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Do druhé půle jsme vstoupili skvěle, když se ve 47. minutě znovu trefil Dan Krč a vedli jsme 2:1. Zruč hrála na dlouhé nakopávané míče, které jsme vzadu sbírali, ale v 65. minutě se nám nepodařilo pokrýt Karla Kazdu, který po centru srovnal na 2:2. I po tomto gólu jsme nesklopili hlavy a v 76. minutě se nám podařilo dát vítěznou branku, kterou dal Michal Krč. Zbytek zápasu jsme se koncertovali především na obranu, chtěli to dotáhnout do vítězného konce, což se nám nakonec podařilo a tři body zůstaly doma. Z mého pohledu odmakané utkání od každého borce, co byl na hřišti, a zasloužené tři body. Radnice oléé. ,,

hodnocení Romana Štěpánka: ,, Další zápas na domácím hřišti jsme přivítali Zruč a chtěli jsme si napravit reputaci po nevydařeném zápase s Nepomukem.. Nemůžeme říct, že jsme byli jednoznačně lepším týmem, ale určitě jsme byli týmem bojovnějším a díky tomu jsme si vytvářeli šance, které jsme bohužel neproměnili. Nutno podotknout, že kluci zápas doslova odmakali a svojí disciplinovaností a zarputilostí dovedli do vítězného konce. Děkujeme všem fanouškům, kteří i v deštivém počasí přišli, v hojném počtu za jejich velkou podporu. ,,