Horní Bříza - TJ Sokol Radnice

3 : 4 p ( 2 : 0 )

7. J. Šmíd , 36. R. Šimice , 46. J. Mašek - 56. D. Fencl , 85. D. Rýdl , 87. F. Polášek

J. Volák, P. Valenta, M. Krč (59. F. Polášek), L. Brož, D. Rýdl, J. Klír (46. P. Spěváček ), L. Aubrecht, Š. Huttr, M. Ineman (59. J. Esterka), M. Svoboda (67. P. Aubrecht ), D. Fencl

Na otázky odpověděl Matěj Svoboda (Máslo)

Proč když běžíš sám na brankáře vždy raději zavřeš oči a pálíš, aniž by ses pokusil o chytřejší zakončení? ( Jakub Volák)

"😆😆😆 Sám nevím🤷🏼‍♂️, někdy si říkám, že jsem fakt poleno, protože takové tutovky by se měly dávat na 100%🤦🏼‍♂️. Musím na tom zamakat a zachovávat klidnou hlavu při zakončování, třeba pak začnu dávat více gólů😆 "

Jak probíhá tvá příprava den před zápasem? ( Šimon Huttr)

" 😂😂 Úplně normálně, chodím brzy spát, piju jen vodu, chodím se večer ještě proběhnout, jím jenom ovoce, zeleninu, atd. 💪🏼 Ne dělám si srandu,  je to od zápasu k zápasu jiné, občas jdu s klukama posedět na pivo, nebo když toho mám dost z práce, tak jsem doma a nic neobvyklého nedělám, jediné co tak dodržuji je, abych se pořádně vyspal před zápasem a to se mi většinou daří (i když párkrát už se mi taky podařilo, že jsem toho moc nenaspal😆) ale to jen výjimečně, už mám rozum😆 "

Co by jsi nám řekl k samotnému zápasu?

“Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře. Podle mě jsme neměli chuť hrát a něco vytvářet. Soupeř na nás vlétnul hned od první minuty a podařilo se mu jít brzo do vedení. Pár minut na to jsem já osobně měl 100% šanci, kdy po Šímovo krásné přihrávce jsem šel sám na gólmana, ale k naší smůle jsem netrefil branku ale brankáře. První poločas od nás byl slabý a soupeř přidal ještě další gól. Hned po změně stran jsme dostali gól na 3:0 a já myslel že je to náš konec. Naštěstí nás to nezlomilo, povedlo se střídání, začali jsme hrát tak jak nám to vyhovuje. Začali jsme tvořit hru, více běhat a vstřelili 3 branky. Tím se nám povedlo zápas brankově srovnat. Penalty jsou o štěstí a toho jsme tentokrát měli více my a  podařilo se nám získat cenné 2 body💪🏼.  Byl to těžký zápas a všichni si zaslouží pochvalu jak zabrali a tvrdě dřeli v druhém poločasu. Obzvlášť bych vyzdvihl Péťu Spěváčka, který nastoupil až do druhého poločasu."