SSC Bolevec - TJ Sokol Radnice

76. O. Seget , 90. M. Ineman

T. Spěváček, P. Valenta, M. Krč, D. Rýdl, J. Klír (74. P. Spěváček), L. Brož, J. Esterka (74. O. Seget), L. Aubrecht , D. Fencl (90. M. Habr), Š. Huttr, M. Svoboda (46. M. Ineman)

střelec druhé branky a nová tvář ve službách TJ Sokol Radnice Michal Ineman:

Ahoj Michale...

" Přeji hezký den všem. "

Kdy a kde jsi začal hrát fotbal?

Fotbal jsem začal hrát v Rokycanech ve svých 5ti letech. "

Slyšel jsem, že máš nějaké úspěchy ještě v jiném sportu, v jakém?

V 15ti letech jsem začal jezdit na koních (parkur).  V 17ti letech jsem vyhrál svoje první mistrovství republiky juniorů. Potom následovala pozvánka do juniorské reprezentace a starty na mezinárodních závodech."

Co tě přivedlo do Radnic?

" Do Radnic mě přivedla dobrá parta a hlavně trenér P. Aubrecht. "

Co nám řekneš ke své první brance za Radnice, měl jsi strach, že to nedáš?

První branka v novém týmu je vždy moc hezký pocit, ale v mém případě jsem se trochu zapotil. Nahrávka od spoluhráče mě zahnala trošku víc k lajně a míč pořád skákal, a do toho jsem slyšel, jak na mě spoluhráči křičí,  že je brána prázdná. Naštěstí jsem gól dal a ulevilo se mi."

Co nám ještě povíš k zápasu?

" Pro diváky to asi nebyl úplně moc záživný fotbal, ale spíše takový boj. Domácí moc ze hry neměli a nebezpeční byli jen ze standartek. Za to my měli dobré střídání, nastoupil Ondra Seget a dal první branku a na druhou nahrál. Takže vydřené, ale zasloužené body... Radnice olééééé "

fotografie ze zápasu s SSC Bolevec

video ze zápasu s SSC Bolevec