TJ Sokol Radnice - SK Rapid Plzeň  0 : 1 ( 0 : 1 )

T. Spěváček, D. Rýdl, L. Brož, P. Valenta, L. Aubrecht, Š. Huttr, J. Esterka, D. Fencl (89. M. Ineman), P. Spěváček (66. M. Krč), M. Svoboda (46. P. Aubrecht), F. Polášek (66. V. Kvasnička)

Fanda P. nám odpověděl na několik otázek

1. Fando Kolik kliček musíš udělat, než přihraješ spoluhráči? (Matěj Svoboda)

" V hlavě si nastavuji hrát to z jedničky nebo nejhůř na dva doteky, ale když se ke mě míč dostane, tak ho mám asi tak rád, že ho nechci půjčovat. Sorry hoši😅 "

2. Zápas proti bývalým spoluhráčům, byla nějaká zvláštní motivace? Lewandovski v botě? Nebo něco podobného? ( Dan Fencl)

" Motivaci mám pokaždé, ale zažil jsem tam pět krásných fotbalových roků s výjimečným a opravdu nezapomenutelným trenérem Myslivečkem, takže to něco na víc bylo. Tím pádem nemusel být ani Robert v kopačce😁... ale asi být měl😁 "

3. Proč si říkáš Fanda Lewangoalski, když máš jen 5 gólů?

Říkám si to, protože bych to chtěl zažít. Odehrát víc zápasů a být v topu, tak to smrdí 30+ gólů, to je snad všem jasný 😂 "

Co nám povíš k zápasu?

" Celkově se to nedá hodnotit pozitivně, prohra, třetí zápas doma bez gólu, třetí prohra, ale zas celkově ročník dopadl nad očekávání! Alespoň nám to ukazuje, že jako tým i jednotlivci, se máme kam posouvat a taky posuneme! (Třeba začnu i nahrávat) na což asi moc lidí nevsadí😂😅 ... Zdar a sílu do Nepomuka, držím palce💪🏻👍🏻"

TJ Sokol Radnice - SK Rapid Plzen