Prohlášení spolku k aktuální situaci ČR

Prohlášení spolku TJ Sokol Radnice

k aktuální situaci na území České republiky

Na základě nařízení vlády ČR jsou zrušené všechny kulturní a společenské akce v prostorách spolku.  (Viz. kalendář akcí).

Provozovny, které spolek pronajímá, upravily svoji otevírací dobu tak, aby odpovídaly nařízení vlády ČR. (Tenisové kurty, sokolovna, hřiště)

Naše jednotlivé oddíly se řídí nařízení svých nadřazených orgánů.

Fotbal: Veškeré soutěže pod FAČR jsou do odvolání pozastaveny. Mládežnické celky ukončili svoji tréninkovou činnost. Muži dostali individuální plán na 14 dní. Poté se bude upravovat podle aktuální situace.

Florbal: Veškeré sportovní činnosti toho oddílu jsou do odvolání zrušeny.

Stolní tenis: Jednomu mužstvu chybí odehrát tři soutěžní zápasy. Vzhledem k tomu, že se zápasu neúčastní větší množství hráčů (cca 10), měly by se poslední tři kola odehrát.

Aktualizace: Veškerá sportoviště v majetku a provozu spolku jsou do odvolání uzavřena.

Situace u nás v ČR není závažná v takové míře jako třeba na severu Itálie nebo v Číně. Ale všemi těmito opatřeními se zabraňuje rychlejšímu šíření nemoci. Žádám všechny naše členy aby pečlivě sledovali informace a drželi se pokynů MZČR, hlavně co se hygieny týká.

Veškeré informace na https://koronavirus.mzcr.cz/

Předseda spolku