"Benfika" dále vládne OP mužů

Vydřené 3 body z Dobříva nám popsal Roman Kokoška: ,, V sobotu jsme odehráli zápas na hřišti velmi silného soupeře. Utkání začalo z obou stran aktivně, šance jsme si vytvořili a naopak nás 2x podržel brankář Spěváček. Ve 12. min. se prohnal obranou Dobříva Vl. Kvasnička ml. a otevřel skóre zápasu v náš prospěch 0:1 Po vstřelené úvodní brance jsme byli lepší v kombinaci i držení míče. Bohužel, pro nás již v 19. min., dostal zbytečnou červenou kartu Michal Mulač. Domácímu tlaku jsme vzdorovali a naopak několikrát zahrozili brejkem. Po jednom z protiútoku se prosadil ve 35 min. Roman Štěpánek ml. 0:2. Výsledkem 0:2 se dohrál první poločas.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Snažili jsme se svým pohybem nabourávat rozehrávku domácího týmu a nepouštět je do koncovky. Podařilo se nám i v 10 hráčích ohrozit branku, ale žádná střela (Koníčka, Engla a Kalaše) v brance neskončila. Domácím se podařilo překonat výborně chytajícího "Nunyho" Spěváčka v 90. minutě a snížili na konečných 1:2 pro Radnice. Poděkování patří celému týmu!! Mohl bych vyjmenovat všechny - téměř celé utkání odmakali kluci v 10. ,,