Turnaj mladších a starších přípravek

Informace a report z turnaje nám poskytl trenér Filip Rýdl ,, Soupeři byli postupně domácí mužstvo Dobříva, dále Mýto, Strašice a Kohouti Rokycany. Máme, dá se říci, nově složené mužstvo, když z loňského mužstva nám po odchodu hráčů do starší přípravky zůstali pouze čtyři hráči. Mužstvo tedy bylo proti poslední sezoně doplněno novými hráči, kteří mají za sebou 4 tréninky a fotbal nikdy nehráli... I přesto se nám herně celkem dařilo, a po prvních dvou zápasech, ve kterých jsme obdrželi pokaždé šest branek (herně jsme nepropadli, ale chyběla produktivita), přišly dva výborné zápasy, ve kterých nám vítězství uniklo pokaždé v posledních minutách. Celkově jsme byli s herním projedem spokojení. "

Výsledky:
TJ Sokol Dobřív - TJ Sokol Radnice 6:3 (branky Rýdl David - 2, Jarošová Nicol - 1)TJ Sokol Radnice - TJ Slavoj Mýto 2:6 (branky Jarošová Nicol - 2)TJ Sokol Radnice - TJ Spartak Strašice 2:3 (branky Jarošová Nicol - 2)FK Kohouti Rokycany - TJ Sokol Radnice 6:5 (branky Jarošová Nicol - 3, Rýdl David - 2)

Střelci:

Nicol Jarošová - 8 branek

David Rýdl - 4 branky

Starší přípravka

Minulou sobotu jsme měli plánovaný turnaj na Liblíně ( Radnice, Břasy a Zbiroh). Zbiroh bohužel nedorazil a proto jsme si zahráli se starší přípravkou Břas přátelský zápas.