TJ Sokol Radnice - Horní Bříza

Branky: 

17. M. Mulač , 74. P. Aubrecht - 83. J. Mašek

Sestava TJ Sokol Radnice:

J. Volák, P. Valenta, M. Krč, D. Rýdl (46. Š. Huttr), L. Brož, J. Esterka (71. O. Seget), D. Fencl, L. Aubrecht, M. Mulač, D. Kroc (90. D. Krč), P. Aubrecht

hodnocení zápasu se ujal nejzkušenější hráč našeho týmu a to Lukáš Brož:  Víkendový soupeř z Horní Břízy, byl za mě jeden z nejkvalitnějších soupeřů na kterého jsme zatím narazili. Od trenéra jsme věděli co od soupeře čekat, přesto fotbal, který Horní Bříza předváděla byl hodně rychlý a kvalitní. O to více byl pro nás první poločas náročný, bylo třeba zůstat u sebe, nenechat se roztáhnout a včas se přesouvat z jedné strany na druhou. To se nám většinou dařilo a soupeř narážel na naší dobře konsolidovanou a soustředěnou obranou hru. Už horší to s námi bylo ve hře dopředu, kdy jsme zbytečně po získání balónu zbrkle rozehrávali a snažili se dát hned finální přihrávku. Přesto se nám při jednom z rychlých protiútoku podařilo skórovat. To nás trochu uklidnilo. Do druhého poločasu jsme vstupovali s jednobrankovým náskokem. Byli jsme si vědomi síly soupeře a snažili se být co nejvíce soustředěni na naší dobrou obranou hru. Soupeř se snažil o vyrovnání a více otevřel svoji hru, což nám vyhovovalo. Při získání balónů jsme měli více prostoru a dařilo se nám připravovat si více gólových šancí, bohužel bez gólového efektu. Až v 74. minutě se zadařilo po pěkné akci a fantastické hlavičce P. Aubrechta. Snažili jsme se zápas dohrát bez obdržené branky, bohužel v 83. min. jsme obdrželi zbytečnou branku. Nakonec jsme zápas dotáhli do vítězného konce. Tento zápas jsme jako mužstvo zvládli ze 100% nasazením a srdíčkem, smekám před klukama, je radost s nimi hrát. Je třeba vydřené body potvrdit v dalším venkovním zápase na hřišti Nýrska. Radnice Olééé. "

hodnocení zápasu trenérem Pavlem Aubrechtem: Zlaté body! Musím sportovně uznat, že jak Horní Bříza rozehrála utkání, to byl opravdu masakr. Fotbal v plné rychlosti, kombinačně nápaditý, dobré standartní situace, atd. Jednoznačně jsme byli horším mužstvem a měli jsme i štěstí. Jenže, fotbal je o gólech a v této disciplíně bylo lepší naše mužstvo. V prvním poločase se po centru Davida Kroce prosadil hlavou Michal Mulač a ve druhém poločase po centru Michala Mulače zvyšoval hlavou Pavel Aubrechta na 2:0. Bříza pokračovala v aktivním fotbale, ale blíže ke vstřelení pojišťovací branky bylo naše mužstvo. Tím, že naše velké šance však neskončily brankou, jsme dovolili zbytečně hektický závěr, protože hosté z nevinné akce snížili v 82. min. Maškem na 2:1. Důležité pro nás bylo, že závěr utkání jsme si už dokázali pohlídat. Všichni naši hráči zaslouží uznání, jejich přístup předčil větší fotbalové schopnosti soupeře. Po zranění Davida Rýdla, zahrál na pro něho nezvyklém postu stopera výborný fotbal Šimon Huttr. Jak říkám! Zlaté body."

report ze zápasu s Horní Břízou  v odkazu níže

video ze zápasu s Horní Břízou