Střelci:

4x Kroc T., 2x Koníček, 2x Engl, Kalaš,  Kvasnička

Sestava:

Š. Körner, T. Kroc, D. Buchanec, P. Kabát, V. Melich, P. Kalaš, V. Kofroň, V. Kvasnička, M. Engl, T. Richter, J. Koníček

hodnocení zápasu od trenéra Dana Buchance: ,, na první domácí utkání jsme se velice těšili a chtěli navázat na výkon z prvního utkání ve Strašicích. Hosté přijeli na utkání bez brankáře a toho jsme se snažili od první minuty využít častou střelbou. To se nám povedlo, protože ve 3. minutě jsme se ujali vedení. V 15.minutě jsme vedli již 4:0 a soupeř to začal postupně vzdávat. I když výsledek vypadal jednoznačně, tak i Hrádek měl nějaké šance, které naštěstí neproměnil. Pro diváka určitě zajímavé utkání díky bohaté střelecké nadílce. Jen škoda, že nás již druhý zápas bylo málo. Přístup některých hráčů nebudu raději komentovat. Radnice Olééé. ,,