6. J. Koníček (p.) , 10. M. Engl , 26. J. Koníček , 32. M. Engl , 41. J. Smeták , 45. R. Štěpánek , 81. V. Melich - 43. R. Vaník

Sestava TJ Sokol Radnice:

Š. Körner, V. Kvasnička (87. R. Kokoška), V. Kofroň, J. Koníček, J. Smeták, V. Melich, M. Engl, R. Štěpánek (65. T. Buchanec), D. Buchanec (70. P. Kabát), D. Krč, P. Kalaš

hodnocení zápasu nám poskytl Roman Kokoška:

" V posledním podzimním utkání jsem přivítali Cheznovice. Chtěli jsme před domácími fanoušky vyhrát a přezimovat na 1. místě OP, což se nám podařilo.

První poločas jsme hráli slušný, chvilkami i pohledný fotbal. Již v 7. minutě po faulu na Honzu Smetáka ve velkém vápně, proměnil penaltu Pepa Koníček 1:0. Po třech minutých utekl Roman Štěpánek a jeho přihrávku proměnil Martin Engl 2:0. Ve 26. minutě pronikl do vápna Pavel Kalaš, který předložil balón Pepovi Koníčkovi a ten svojí 11 brankou podzimu zvyšoval na 3:0. Běžela 32. minuta a opět zafungovala spolupráce Roman Štěpánek a zakončující Martin Engl 4:0. Na 5:0 v náš prospěch zvyšoval ve 42. minutě houževnatý Honza Smeták (Kalaš, Štěpánek). Hosté udeřili po našem zaváhání ve 43. minutě na 5:1. Do konce prvního poločasu se ještě po vybojovaném souboji J. Smetáka dostal k míči Dan Krč a ten krásným centrem našel hlavu Romana Štěpánka, který vstřelil poslední branku prvního poločasu 6:1. Druhý poločas se spíše již dohrával, hosté se zavřeli kolem svého velkého vápna a my jej dobývali. Hezká střela z poza vápna do šibenice, kterou vyslal Vráťa Melich (Horvi) po přihrávce Vlasty Kvasničky znamenala konečný výsledek 7:1 pro Sokol Radnice. Poděkování patří všem hráčům, kteří zasáhli do podzimních bojů a zároveň také ,,A" týmu, se kterým jsme mohli trénovat a navzájem si pomáhat. Celé rodině Mašterů, za perfektní přípravu od hřiště až po dresy. Sponzorům, kteří vkládají své peníze do našeho fotbalu a v neposlední řadě fanouškům za jejich podporu. Jen tak dál borci ,,Radnice Olééé"