Střelci:

5. J. Koníček , 38. M. Mulač , 67. J. Koníček

TJ Sokol Radnice:

T. Spěváček (46. Š. Körner), V. Kofroň, V. Kvasnička, V. Kvasnička, M. Habr (87. J. Smeták), J. Koníček, M. Mulač (67. M. Braborec), J. Cozl (67. T. Buchanec), P. Kočka, P. Kalaš, V. Melich (76. R. Kokoška)

zápas nám přiblížil již tradičně Roman Kokoška: " V sobotu jsme na domácím hřišti přivítali ambiciózní Holoubkov. Do zápasu jsme nastoupili odhodlaně, a již v 5.minutě se prosadil Pepa Koníček 1:0. Skóre jsme mohli navýšit, ale jak Mulač, Koníček a Cozl branku nepřidali. Poté hosté začali mít optickou převahu, kterou naštěstí pro nás brankově nevyužili. Převahu hostů jsme přibrzdili ve 38. minutě, kdy se prosadil Michal Mulač 2:0. Ve druhém poločase začal o něco lépe Holoubkov a v 58 minutě snížil na 2:1 ( T. Teplý). Klid na kopačky domácích přidal v 67. minutě již druhou brankou v utkání Pepa Koníček 3:1. Do konce zápasu se skóre mohlo navýšit na obou stranách, ale příležitosti Radnic i Holoubkova zůstali nevyužité. I dnes patří poděkování CELÉMU týmu Radnic za bojovnost a nasazení..."