Turnaje přípravky

Mladší přípravka:

" První turnaj jsme měli odehrát v sobotu 02.04.2022 v Dobřívě, ale s ohledem k počasí byl turnaj přesunut na úterý 19.04. 2022. Proto jsme začali až 16.04. 2022 ve Strašicích, kde jsme se utkali postupně s týmy Dobříva, Zbiroha, Strašic a Rokycan. Start do jarní části turnajů nám vyšel a navázali jsme na výborné výsledky z podzimní části. V prvním zápase jsme porazili Dobřív 4:3 (branky: 3x Tomáš Buchanec, 1x Nicol Jarošová), v dalším zápase jsme porazili Zbiroh 3:2 (branky: 2x Tomáš Buchanec, 1x Nicol Jarošová), ve třetím zápase jsme porazili domácí Strašice 4:0 (branky: 2x Nicol Jarošová, 1x Nicol Jarošová, Nela Jarošová) a v posledním zápas jsme remizovali s týmem Kouhoutů 5:5 (všechny branky Nicol Jarošová). Turnaj jsme tedy celkově vyhráli. Je třeba pochválit celé mužstvo za předvedený výkon, když jsme se snažili začlenit nové hráče do kádru a příliš se to neprojevilo na herním projevu. Nutno ale podotknout, že celkovému výsledku pomohly zejména individuální výkony Nicol Jarošové a Tomáše Buchance a v brance výborně chytajícího Jirky Moravce. Nelze ale opomenout novice, kteří se výborně začlenili do mužstva, a to hlavně Vojta Jirků. 

Sestava:

Moravec Jiří - Buchanec Tomáš, Jirků Vojtěch, Brejcha Josef, Hegner Jan - Jarošová Nicol, Jarošová Nela, Smíšek Jan, Bilý Miroslav, Pěnkava Jan, Gregor Petr.

Hned následující úterý 19.04.2022 jsme dohrávali turnaj v Dobřívě. Turnaje se zúčastnilo 5 mužstev - domácí Dobřív, Mýto, Strašice, Raková a naše mužstvo. Mužstvo pokračovalo ve výborném výkonu, když jsme hned v prvním zápase porazili Strašice brankou Tomáše Buchance 1:0. Ve druhém utkání jsme přehráli tým Mýta 3:2 (branky:  2x Nicol Jarošová, 1x Tomáš Buchanec). Ve třetím utkání jsme porazili Rakovou 8:1 (branky: 4x Tomáš Buchanec, 3x Nicol Jarošová a 1x Nela Jarošová). V posledním utkání jsme remizovali s domácím týmem Dobříva 2:2 (branky: Nicol Jarošová a Tomáš Buchanec), když jsme o vítězství přišli smolně půl minuty před koncem utkání po nastřelení hráče soupeře při našem odkopu a odražení míče do naší branky. Výborně opět zachytal Jirka Moravec a tým opět jak střelecky, tak herně, táhli Nicol Jarošová a Tomáš Buchanec. 

Do Dobříva s námi vyrazili i ti úplně nejmenší - předpřípravky (hraje se 3 proti 3). Sehráli jsme čtyři zápasy, z toho jsme třikrát vyhráli a jednou prohráli o jednu branku.

Sestava mladší přípravky: 

Moravec Jiří - Buchanec Tomáš, Jirků Vojtěch, Brejcha Josef - Jarošová Nicol, Jarošová Nela, Bilý Miroslav.

Sestava předpřípravky: 

Rýdlová Veronika, Hegner Jan, Smíšek Jan, Pěnkava Jan."

Starší přípravka:

" První turnaj starší přípravky byl odehrán 26.03.2022 ve Volduchách, kterého se vyjma domácího a našeho mužstva zúčastnily týmy Mýta a Rakové. O předvedenou hru a výsledky z naší strany vůbec nešlo, jelikož jsme se turnaje z důvodu nemoci dětí zúčastnili pouze se třemi hráči starší přípravky, doplněni o tři hráče mladší přípravky a jednoho začínajícího hráče. Nepřekvapí tedy, že jsme všechny zápasy prohráli, nicméně se nejednalo o žádný propadák a žádný gólový příděl se nekonal. 

Další turnaj, plánovaný 09.04.2022 na našem hřišti, se kvůli nepříznivému počasí neodehrál, nový termín stanoven nebyl. 

Třetí turnaj starší přípravky proběhl v sobotu 23.04.2022 ve Strašicích. Našimi soupeři byl tým domácích Strašic a tým Příkosic. Domácí sestavili i druhé družstvo, takže jsme sehráli tři utkání (je fajn jezdit na turnaje do druhé části okresu kvůli dvěma utkáním....). V prvním zápase jsme remizovali s mužstvem Příkosic 2:2 (branky: Nicol Jarošová a Filip Rýdl). V dalším zápase jsme si s chutí zastříleli proti "B" týmu domácích a vyhráli jsme 11:0 (branky: 3x Filip Rýdl, 3x David Rýdl, 2x Nicol Jarošová, 1x Michaela Voříšková, Tomáš Buchanec a Tadeáš Jech). V posledním utkání jsme prohráli s domácími Strašicemi "A" 5:8 (branky: 2x Filip Rýdl, 1x Nicol Jarošová, David Rýdl a Tadeáš Jech). V utkání jsme poměrně rychle vedli 2:0, ale poté jsme svými chybami darovali domácímu mužstvu dost příležitostí ke skórování, s čímž soupeř neměl příliš starostí a dostal se do vedení. Utkání bylo vyrovnané, i naše mužstvo mělo další šance, ale zejména kvůli našim zbytečným chybám jsme prohráli. Celkově jsme tak skončili druzí. Oproti podzimní části se zejména díky poctivé zimní přípravě herní projev mužstva rapidně zlepšil a snad budeme ve stejném duchu pokračovat.

Sestava: 

Moravec Jiří - Buchanec Tomáš, Jirků Michal, Rýdl Filip, Valenta Karel, Voříšková Michaela - Bednařík Matyáš, Brejcha Martin, Jarošová Nicol, Jech Tadeáš, Rýdl David. "


Děkuji Filipu Rýdlovi za podrobné informace k turnajům a přeji klukům hodně štěstí v dalších zápasech 

Následující turnaje:

mladší - 30.04.2022 - Radnice

starší - 07.05.2022 - Strašice