Branky :

3. D. Fencl , 50. M. Svoboda , 74. Š. Huttr

Sestava

J. Volák, P. Valenta, M. Krč, D. Rýdl (79. J. Kesner), L. Brož, J. Klír (69. M. Ineman), J. Esterka (79. M. Habr), L. Aubrecht, D. Fencl, Š. Huttr (89. R. Štěpánek), M. Svoboda (69. P. Spěváček)

rozhovor a hodnocení zápasu poskytl Petr Spěváček, další nová tvář v mužstvu TJ SOKOL RADNICE:

"  Jak jsi se dostal do Radnic a co tě sem táhlo?

Táhlo mi sem mnoho faktorů, je to můj domov, bydlím tu a chtěl jsem se zúčastnit téhle éry co se tu píše. Líbila se mi ta parta lidí tady od trenérů, vedení, přes hráče a hlavně až k fanouškům, jelikož chodí na zápasy 300 lidí a více.

Kde všude jsi hrál?

Mé krůčky začínaly v Radnicích, ale jelikož tu nebyla zavedená přípravka, tak jsem šel na Břasy a tam to všechno začalo. Poté jsem byl v Rokycanech od 8 let do této zimy.

Co říkáš na partu lidí, která se točí kolem Radnického fotbalu?

Jedním slovem fantastická.

Co by jsi nám řekl k zápasu?

Nám se povedl vstup do zápasu v obou poločasech, když jsme ve třetí a padesáté minutě dali gól, to bylo bohužel od nás vše. Jinak jsme se herně trápili a soupeř byl i lepší. Obrana ale fungovala skvěle a konečný výsledek je 3:0 a my bereme 3 body, což je hlavní. "