48. J. Koníček , 64. V. Kvasnička st. - 15. D. Hadroušek , 51. T. Pondělík , 80. R. Tůma

Sestava TJ Sokol Radnice:

Š. Körner, P. Kabát, V. Kvasnička st., V. Kofroň, J. Koníček, M. Krč, M. Engl, P. Kočka, J. Cozl, P. Kalaš, V. Kvasnička

hodnocení zápasu TJ FC Těškov od Romana Kokošky:

" V sobotním odpoledne jsme přivítali soupeře z Těškova. V první půlce byla hra dost vyrovnaná, spíše s optickou převahou hostů. Již v 15.minutě se hosté ujali vedení 1:0, když náš brankář nestačil na ukrytou střelu soupeře. Do konce prvníhopoločasu se již stav utkání nezměnil. Nutno dodat, že soupeř z Těškova přijel do Radnic ve velmi silné sestavě. Někteří mladíci donedávna hráli za Mýto nebo Rokycany. Kromě základní sestavy měli na střídačce 7 dalších hráčů. Ve 48. minutě se nám  podařilo vyrovnat a to když se prosadil Pepa Koníček a srovnal na 1:1. Naše radost z vyrovnání netrvala dlouho, protože již po dalších 3 minutách si vzali hosté vedení zpět 1:2. V 64. minutě se nám po krásné střele V. Kvasničky do pravé šibenice podařilo srovnat na 2:2. Od té doby jsme měli více ze hry a i několik šancí na vstřelení vítězné branky. Hezký přechod od půlící čáry až do vápna soupeře předvedl P. Kalaš, ale jeho zakončení skončilo vedle pravé tyče. Bohužel šance zůstaly nevyužité a proto v 83.minutě rozhodl zápas sporný moment v našem vápně, který rozhodčí posoudil jako nedovolený a nařídil pokutový kop. Hosté využili penaltu a odvezli si od nás 3 body. Trochu mě mrzí šarvátka před koncem zápasu u střídačky hostů. Vše způsobeno možná špatným rozhodnutím hlavního rozhodčího a emocemi z tohoto zápasu. "