31. M. Švejda , 60. P. Kreidl (p.) , 63. K. Turek - 1. J. Kesner , 27. P. Kočka , 47. J. Kesner

Sestava:

Š. Körner, D. Krč, V. Melich, D. Buchanec, M. Engl, V. Kofroň, P. Kalaš, P. Kočka, J. Draský,  J. Kesner, J. Smeták

pár slov k zápasu nám řekl Roman Kokoška:

" V sobotu jsme přivítali TJ Sokol Dobřív. Troufám si říci, že doposud nejlepší soupeř v jarní části. Nám se vydařily začátky obou poločasů. Hned v první minutě se prosadil střelou z velkého vápna J. Kesner. Ve 27. minutě se krásnou střelou z trestného kopu trefil veterán Petr Kočka a zvýšil na 2:0. Poté však v 31. minutě přišlo snížení hostů na 2:1 a za tohoto výsledku se odcházelo i do kabin. Na začátku druhého poločasu se nám povedlo totéž co v prvním, a to trefa v úvodní minutě, kdy se prosadil znovu J. Kesner. Naše třetí branka však hosty nepoložila, ba naopak se rychlými protiútoky dostávali do šancí. Snížit se jim podařilo v 60. minutě z pokutového kopu. O 3 minuty poté po centru z pravé strany hlavičkou vyrovnali na 3:3. Do 90. minuty se hrál velmi pohledný fotbal s šancemi na obou stranách. Skóre se již však nezměnilo. Poté následoval penaltový rozstřel, v němž byli úspěšnější hosté z Dobříva, kteří si tak odvážejí dva body. "