TJ Sokol Radnice - TJ Start Tlumačov

2 : 1 p. ( 0 : 1 )

79. P. Aubrecht - 37. L. Leitl

Sestava TJ Sokol Radnice:

J. Volák, D. Fencl, P. Valenta, M. Krč, Š. Huttr, J. Esterka (64. V. Kvasnička), L. Aubrecht, L. Brož, M. Mulač (64. O. Seget), D. Kroc, P. Aubrecht

hodnocení zápasu od Pavel Aubrecht ml. :

" Pro diváka to nebylo asi hezké utkání. Nám nešel fotbal a Tlumačov moc fotbal hrát nechtěl. Škoda neproměněných šancí, mohlo to být veselejší, ale i dva body se počítají. Jako mužstvo jsme opět prokázali správnou morálku. Radnice Oléé "

hodnocení utkání od trenéra Pavla Aubrechta st.:

Z fotbalového hlediska to nebylo hezké utkání. My jsme se nedokázali dostat do potřebného tempa, kazili jsme jednoduché věci a ještě jsme dostali z ojedinělé akce první branku. Jenže velkou devízou současné mužstva je, že se o výsledek na hřišti perou, i když nejsou zrovna v komfortní pohodě. I proto došlo logicky k zaslouženému vyrovnání a mohlo to být i veselejší, ale další šance už zůstaly nevyužity. Loterii pokutových kopů jsme zvládli lépe my a připisujeme si do tabulky další dva získané body.

videozáznam ze zápasu s TJ Start Tlumačov

pohled na zápas redaktorem stránek fotbalunas.cz