ČK:

56. L. Brož

Sestava TJ Sokol Radnice:

J. Volák, P. Valenta, D. Fencl, M. Krč (89. L. Paleček), Š. Huttr, J. Esterka, L. Brož, L. Aubrecht, T. Kroc (78. O. Seget), M. Mulač (58. D. Kroc), P. Aubrecht

hodnocení utkání v Nýrsku od hráče č. 6 - Jan Esterka (možná ho znáte pod přezdívkou mladej) :

" Hodnocení zápasu pro isport.cz , tn.cz a pod.

Do zápasu jsme vstoupili opatrným, až skoro ustrašeným dojmem . Soupeře jsme nechali držet balón a nebyli jsme nijak nebezpeční. Soupeř lépe kombinoval, ale do výraznějších šanci jsme je nepustili. Druhý poločas začal ve stejném duchu , až do 56.minuty, kdy největší sympaťák krajského přeboru pan Brož vycítil, že tým potřebuje nakopnout. Nechal se tedy zcela záměrně vyloučit, aby tým semkl ke skvělému bojovnému výkonu . Navzdory tomu, že tým bojoval jako jeden muž,  jsme obdrželi z ojedinělé povedené akce soupeře branku na 1:0 . Ani ta nás však nezlomila a dokázali jsme vyrovnat. S vypětím všech sil jsme zápas dovedli až do penaltové loterie,  kde se ukázala zkušenost radnickeho mužstva a urvali jsme i druhý bod . Celý tým zaslouží uznání za bojovnost a chuť zápas zvládnout. Mimo jiné bych vyzvedl výkon Pavla Valenty , který zápas dohrával na hraně robocopa , neboť už si nevzpomínám, kdy nastupoval do zápasu zcela zdráv. Dále zahrál výborně Pavel Aubrecht , který hlavou po fantastickém centru nejen vyrovnal, ale i téměř knockautoval soupeře, a dohrával tak se zavázanýma očima. Za zmínku také stojí Lukáš Aubrecht, který po spánkovém deficitu a čerstvé narozené dcerce, stejně dorazil na utkání a odvedl svůj standardní výkon.
Radnice Oléééé "

hodnocení utkání slovy trenéra Pavla Aubrechta:

Před utkáním jsme měli velké problémy se složením mužstva, protože těch absencí už je opravdu hodně. Nicméně kluci, kteří do utkání nastoupili, podali kvalitní výkon, byli Nýrsku více než vyrovnaným soupeřem a zvládli i delší hru v početním oslabení. Na hřišti jsem viděl odhodlanou a charakterově dobře nastavenou partu bojovníků, kteří byli za svůj přístup oceněni dvěma příjemnými body na půdě kvalitního Nýrska. "