Branky:

65. L. Zimmermann , 70. M. Bělohlávek (p.) - 20. T. Kroc , 25. J. Koníček , 75. T. Buchanec

Sestava TJ Sokol Radnice

T. Spěváček, V. Kofroň, T. Kroc (46. J. Smeták), V. Kvasnička, J. Koníček, J. Cozl, M. Engl, P. Kočka, V. Melich (84. A. Blecha), P. Kalaš, D. Krč (46. T. Buchanec)

hodnocení derby od Romana Kokošky: " V sobotním derby ve Skomelně před pěknou diváckou kulisou jsme vyhráli 2:3. První poločas nám vyšel po všech stránkách, hráli jsme převážně na půlce Skomelna. Vytvořili si pohledné brankové příležitosti. V brance Skomelna skončila střela T.Kroce ve 20. minutě po přihrávce J.Cozla 0:1. Další naší hezkou akci zakončil P.Koníček (P.Kalaš). Do konce prvního poločasu jsme další šance neproměnili a tak do kabin jsme odcházeli s náskokem dvou branek. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, šance byly na obou stranách. V 65. minutě domácí snížili brankou z rohového kopu na 1:2. Bohužel pro nás v 70. minutě domácí Skomelno dostalo příležitost pokutového kopu,  který následně proměnili a během 5 minut bylo srovnáno. Fanoušci hnali domácí za vstřelením další branky, jejich tlak však utnul v 75. minutě žolík T.Buchanec, který vstřelil branku na 2:3. Ze sobotního zápasu patří poděkování všem, včetně střídajících mladíků Honzy a Adama. Vyzdvihl bych však celou obranou čtveřici Vráťa, Petr, Vláďa a Pavel. "