branky:

4. V. Šmatlák , 46. L. David , 71. P. Pařízek , 79. P. Pařízek , 87. L. David - 13. P. Kalaš , 73. T. Buchanec

sestava TJ Sokol Radnice:

Š. Körner, P. Kabát, V. Kvasnička (83. R. Kokoška), V. Kofroň, J. Koníček, V. Melich, D. Buchanec (36. T. Buchanec), M. Mulač (71. J. Smeták), J. Cozl, P. Kalaš, D. Krč

hodnocení utkání opět napsal Roman Kokoška: V 7. kole okresního přeboru jsme poprvé okusili hořkost porážky. Na hřišti v Mirošově jsme sahali po bodech pouze v prvním poločase. Na velmi tvrdém povrchu to byl spíše boj, než pohledný fotbal. Již ve 4. minutě se ujal Mirošov vedení 1:0. Nám se podařilo střelou Pavla Kalaše ve 13. minutě vyrovnat na 1:1. Za zmínku z prvního poločasu stojí pouze hlavička P.Koníčka a bohužel zranění Dana Buchance. Ve druhém poločase jsme inkasovali ve 46. minutě na 2:1. V 71. minutě přidal Mirošov branku na 3:1, po necelých 2 minutách snížil na 3:2 Tomáš Buchanec. To bylo z naší strany všechno. Mirošov svojí bojovností přidal ještě 2 branky a tím upravil výsledek zápasu na konečných 5:2. Věřím, že v následujícím utkání budeme všichni bojovat na 100%. "