22. A. Heller, 40. A. Kolář, 57. A. Heller, 67. L. Kuhajda, 80. J. Bernard - 87. L. Brož (p.)

sestava TJ SOKOL RADNICE:

J. Volák, J. Klír, D. Rýdl, M. Krč, L. Aubrecht, D. Krč, Š. Huttr, L. Brož, P. Aubrecht, F. Polášek (14. M. Habr), D. Kroc (43. V. Kvasnička)

ŽK: 58. T. Kotva , 84. R. Dvořák - 54. D. Rýdl , 55. L. Brož , 60. J. Klír . ČK: 82. L. Aubrecht

hodnocení zápasu od brankáře Jakuba Voláka:

,, Před zápasem nám chybělo několik hráčů a zároveň se nám v první půli i vlivem zranění rozpadl útok. Dělali jsme hrozné chyby a ani já jsem svůj tým dostatečně nepodržel. Hodně smolné utkání korunovali sudí. Nejprve nebyl odpískán jasný faul z kraje zápasu - Dan Krč nepadá ani když musí. Bylo tam jasné strčení od obránce, i někteří nezávislí diváci z řad jiných týmů soutěže toto potvrdili. A závěr zápasu, kdy při zcela obyčejném a nijak urážlivém dotazu vůči rozhodčímu, udělí sudí červenou našemu trenérovi, který se ozval vůbec poprvé za celý zápas vůči rozhodčím? Nedivím se, že Lukáš vypěnil, mohl si slovo o čů*ácích odpustit, ale aby mu rozhodčí kontroval, "Já vás vyloučím klidně všechny!", si myslím, že hovoří za vše. Utkání, zejména takovým rozdílem, jsme si nicméně prohráli sami, z toho se nevykecáme. Jen to mohlo být bez červených karet, kdyby sudí zachoval chladnou hlavu a našemu trenérovi prvotně a správně domluvil, jako to obvykle dělají jiní jeho kolegové v černých dresech. ,,

několik slov k zápasu od Romana Štěpánka:

,, K dalšímu zápasu jsme odjeli do Vejprnic netradičně již v sobotu a to bez pěti hráčů , kteří nemohli z různých důvodů do zápasu zasáhnout (Valenta, Fencl, Esterka, T. Kroc, Seget). Věděli jsme, že nás čeká nepříjemný soupeř, který má svoji hru založenou na dobré kombinaci a tvrdosti v osobních soubojích. To se potvrdilo hned na začátku prvního poločasu , kdy pro zranění musel střídat Polášek a za 30 minut i D. Kroc. Naše hra nebyla dobrá, nic se nedařilo. Spoustu zkažených přihrávek bylo vodou na mlýn soupeři, který toho využil a po první půli vedl 2:0. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že se pokusíme naši hru zlepšit a výsledek otočit. Bohužel opak byl pravdou a obraz hry se nezměnil. Inkasovali jsme ještě třikrát a čestný úspěch zaznamenal těsně před koncem z pokutového kopu Brož. Nemůžeme upřít klukům snahu, strašně moc chtěli v zápase uspět, ale prostě to nešlo. Přesto všem hráčům děkuji za jejich snahu a bojovnost. V neděli nás čeká další zápas na domácím hřišti a věřím, že se na něj dobře připravíme. Radnice Olééé !,,