FC Chotíkov 1932 - TJ SOKOL RADNICE

2:4

Střelci45. M. Lopata, 65. D. Míka - 15. J. Esterka (pen.), 24. P. Aubrecht, 46. F. Polášek, 56. F. Polášek

sestava: TJ Sokol Radnice
 J. Volák, J. Klír (87. T. Kroc), M. Krč, P. Valenta,        L. Aubrecht, D. Fencl, J. Esterka (70. Š. Huttr), L. Brož, F. Polášek (90. L. Paleček), D. Kroc, P. Aubrecht (70. D. Krč)

Utkání nám po dalších 3 bodech pro TJ SOKOL RADNICE napsal Michal Krč:  ,, Do utkání, jsme chtěli vstoupit zodpovědně odzadu a neudělat zbytečné chyby. Dařilo se nám číst soupeřovi náběhy a těžili jsme z jejich chyb. Hned první chybu, jsme využili v 15. minutě, kdy po dlouhém autu za obranu utekl D. Kroc a zařídil penaltu. Tu sice napoprvé Honza Esterka, neproměnil,  ale svoji pohotovou dorážkou zajistil gól na 1:0. Další šanci nám dal soupeř ve 26. minutě. Po dlouhém výkopu gólmana J. Voláka, nedokázal odvrátit míč soupeřův stopér, k míči se dostal F. Polášek, přihrál nabíhajícímu Davidu Krocovi, který krásným centrem před branku našel v náběhu P. Aubrechta a ten hlavou dal na 2:0 pro Radnice. Zbytek poločasu se nám dařilo číst hru a soupeře jsme nepustili do žádné vyložené šance. Bohužel v poslední minutě prvního poločasu jsme nezabránili soupeřově akci a inkasovali. Poločas 2:1 pro Radnice. Do druhého poločasu jsme vstupovali s tím, že na nás soupeř vlétne. Vstup se jim ale vůbec nepovedl, neboť hned v první minutě druhého poločasu si naběhl F. Polášek a krásnou pohotovou střelou (jeho slabší levou) navyšoval skóre na 3:1 pro Radnice. Další problém pro domácí přišel v 55. minutě, kdy krásný přímý kop P. Aubrechta, vytáhl brankář domácích pouze na břevno, odražený míč se dostal opět k  F.Poláškovi a ten nezaváhal a dal na 4:1. Soupeř začal být více aktivní a začal hrozit. Podařilo se mu v 66. minutě snížit náš náskok na 4:2. Po zbytek zápasu měl soupeř více ze hry, ale naše obrana již vydržela. Bojovným a organizovaným výkonem, jsme dotáhli vítězství do konce a do Radnic si odvezli další 3 body. ,,

trenér Pavel Aubrecht se také přidal s hodnocením: ,, každý získaný bod v KP je pro nás výrazný bonus a nám se po solidním výkonu podařilo odvést z Chotíkova všechny tři !!! Bylo patrné, že se na nás Chotíkov připravoval, ale i my jsme měli své informace a herní plán, kterého jsme se dokázali držet po celé utkání. Kluci dokázali zachovat klidnou hlavu, na hřišti si přirozeně pomáhali a v zakončení byli znovu efektivní. Naprosto zasloužená výhra na hřišti silného soupeře. Radnice Oléé ,,