výsledek zápasu

FK Staňkov TJ Sokol Radnice

sestava TJ SOKOL Radnice:

J. Volák, J. Klír, D. Rýdl, M. Krč, P. Valenta, D. Krč, D. Fencl (73. M. Habr), Š. Huttr, L. Brož, D. Kroc (83. L. Paleček), P. Aubrecht

ŽK:  56. M. Krč , 61. P. Aubrecht , 83. L. Brož , 90. J. Klír

hodnocení zápasu trenérem Pavlem Aubrechtem: " Pro utkání ve Staňkově se nám nepodařilo z různých důvodů sestavit ani nastavit mužstvo tak, aby uspělo. Absence některých hráčů byly pro nás tentokrát značně limitující. Na hřišti jsme nenašli nikoho, kdo by strhl mužstvo správným směrem. Podali jsme velmi slabý výkon, který by nestačil ani v okresním přeboru. Domácímu mužstvu gratuluji, k výhře jim stačila jen snaha a bojovnost. "

několik slov k zápasu řekl i Lukáš Paleček: " Nevím, zda má nějaký význam hodnotit naši hru. Všichni jsme zahráli hluboko pod naše možnosti. Takhle se rozhodně prezentovat nechceme. V týdnu se vrhneme do tréninku v plném tempu a v neděli věřím, že napravíme naše zaváhání. Fanouškům se omlouváme za předvedený výkon. "

zápas je možné sledovat zpětně