T. Spěváček, J. Klír, D. Rýdl, L. Brož, P. Valenta, L. Aubrecht, M. Ineman (82. M. Habr), Š. Huttr, J. Esterka (64. P. Spěváček) D. Fencl, M. Svoboda (82. F. Polášek)

dal jsem prostor několika spoluhráčům, aby se tě na něco zeptali:

1. Kapitána by zajímalo, kde se ti hraje nejlépe, protože celkem často cestuješ sestavou?

" Hodně těžká otázka :). Jsem rád že hraji a kam mi trenér postaví tam se snažím pracovat tak, aby to neslo ovoce pro celý tým. Osobně je to asi hodně podle nálady, někdy má člověk chuť hrát nahoře a někdy zase vzadu :D "

2. Honzu Esterku by zajímalo, co tě běželo hlavou, když jsi vstřelil branku?

" Popravdě ani nevím :D. Poprvé v zápase udělal chybu jejich výborně hrající stoper, kdy neodhadl odskok míče. Snažil jsem se toho využít a klaplo to."

3. Byl jsi nervózní, když jsi šel kopat penaltu? Přece jen tě tam minulý týden nepadla?

" Neřekl bych, že jsem byl nervózní. Určitě mi to hlavou proběhlo, ale na penaltu si vždy věřím a soustředil jsem se na to, aby byla kopnutá lépe než minulý týden. Škoda, že se pan Polášek inspiroval mojí penaltou z Černic :D "

4. Fanda P. - Cítíte se pane Fencl jako hvězda utkání, když jste vstřelil veledůležitý gól na 1:0?

Určitě ne ! (smích)  Ba naopak, osobně mi zápas od začátku moc nesedl. Cítil jsem, že mám těžké nohy. Nedařilo se mi podržet balón. Obrana soupeře byla pokaždé krok přede mnou. Takže jsem rád, že jsem mohl pomoct týmu alespoň gólem. Snad se výkony zlepší a góly budou jen přibývat :) "

Hodnocení zápasu :

" Domácí utkání s týmem, který jde pro titul. Na obloze svítí sluníčko a diváci se těší na první šanci :D

První poločas je spíše v režii hostujícího celku z Domažlic, kteří se snaží kombinovat a překvapit nás křižnými pasy za obranu.

Náš tým pracuje skvěle odzadu a všechny pokusy eliminuje. I my jsme se snažili hrát dopředu a po jedné z kombinací po levé straně se před bránou ocitl Máslo (Matěj Svoboda), ale bohužel netrefil míč ideálně. Po pauze jsme chtěli více podržet balon vpředu a také zrychlit naši hru a dostat se více do šancí. Šance byly na obou stranách. Kolem 60. minuty stoper Domažlic udělal poprvé chybu v zápase, neodhadl balon a já jsem využil šanci.

Po vstřelené brance jsme chtěli být aktivní a jít stále dopředu. Domažlice jsou zkušené a fotbalové mužstvo a začali se dostávat do šancí. Po jedné standardce se míč odrazil od břevno. Hráli jsem ale odzadu skvěle a drželi těsný výsledek do 85.minuty,  kdy se po pravém kraji naší obrany prosmykl domažlický záložník a odcentroval na velké vápno, kde centr našel volného Hojdu a ten přes hradbu těl dostal balon do sítě. Posledních pět minut byla vidět snaha zvítězit na obou stranách, ale zápas skončil remízou a myslím si, že zaslouženou.

Penaltový rozstřel jsme bohužel nezvládli a hosté berou o bod víc. Našim fanouškům a celému týmu patří velké DÍKY "