TJ Sokol Radnice - TJ Sokol Lhota

11. M. Ineman , 72. M. Svoboda - 35. J. Zdvořáček , 37. M. Kostka , 54. M. Kostka , 63. M. Kostka

T. Spěváček, P. Valenta, L. Brož,  J. Klír , D. Rýdl, L. Aubrecht, J. Esterka (63. M. Krč), Š. Huttr (72. P. Aubrecht), M. Ineman (63. P. Spěváček), M. Svoboda (72. F. Polášek), D. Fencl 82., O. Seget)

Na několik otázek odpověděl brankář Tomáš Spěváček

- otázky mu položilo několik spoluhráčů :-)

1. Matěj Svoboda: " Nuny, jak se poslední dobou, co jsi jednička  (díky Kubovo absenci) cítíš před zápasem? Býváš nervózní? A máš nějaké rituály, které držíš před zápasem? Krom nakopávačů a energy drinků."
" První zápasy to bylo těžký, to jsem byl hrozně nervózní, ale čím víc zápasu za sebou mám tím je to lepší 😃no a kromě nasypání mám takovou tradici,  že si dám nějakou čokoládovou tyčinku. Zjistil jsem, že je čokoláda dobrá na nervy 😅 asi proto už nejsem tolik nervózní 😃 "

2. Štefan K.: " Proslýchá se, že jsi pověstný svojí kopací technikou. Prozradíš nám, jestli je to přirozený talent a nebo musíš trénovat navíc? "
"To je bohužel přirozený talent, musíš se umět narodit s oběma nohama levýma 😂 "

3. Aubi Lukáš: " Slyšel jsem, že jsi výborný cukrář. Je to pravda? Já ještě neměl tu možnost to posoudit. "
" Cukrář? To je silné slovo, já jsem spíš přes maso. Ale jo, minulý víkend jsem dělal dort manželce k narozeninám a nechci se chválit, ale byl skvělej😃. Tak na dokopnou jeden udělám ke kávě,  ať to můžete posoudit. "

Co by jsi nám řekl k zápasu?

" Přijel k nám soused z tabulky a věděli jsme, že to nebude jednoduchý zápas. Před zápasem jsme si v šatně říkali, že budou nebezpeční ze standartek, protože měli fakt hodně urostlé kluky . Zápas začal lépe pro nás, když v 11. minutě utekl po pravé straně Klíry (Honza Klír), sice gól nedal, trefil golmana, ale ten to vyrazil do prostoru, kde stál Míša Ineman a ten neměl problém uklidit míč do prázdné branky 1:0. Za nedlouho hosté udělali chybu v obraně a Eťa (Jan Esterka) měl druhý gól na kopačce, ale prázdnou bránu z 30 metrů netrefil. Škoda, mohl se zápas vyvíjet jinak. No a pak už začali hrát hosté, měli hromadu standartních situací, když z jedné z nich v 35. minutě vyrovnali. Přetáhli centr na zadní tyč, kde mi Zdvořáček míčem trefil do zad a balon se smolně odrazil do branky. O 2 minuty později zahrávali hosté rohový kop a hlavou uklidil míč do branky Kostka. Do šatny se šlo za stavu 1:2 pro Lhotu. O poločase jsme si řekli, že musíme zlepšit to obsazování, protože každý roh byl nebezpečný a že se pokusíme zápas otočit. Druhá půle začala, ale nám se nedařilo hrát co jsme chtěli a hosté pokračovali v tlaku. V 54. minutě znovu z rohového kopu udeřil hlavou Kostka a stav byl 1:3. Hosté hráli pořád svojí hru, na kterou jsme nedokázali najít recept a pohroma byla dokonána v 63. minutě, kdy Kostka završil hattrick střelou z vápna, která se odrazila těsně přede mnou a já již nedokázal zareagovat 1:4 . Naděje svitla když 72. minutě utekl Svoboda a uklidil míč do brány hostů 2:4. Jenže to už bylo vše. Hra se pak začala kouskovat zbytečnými fauly a zbytečným válením hostů. Do konce zápasu se už nic nestalo a tak hosté berou cenné body v boji o top 5 a jdou před nás. Zápas se nepovedl dle našich představ, ale takový už je fotbal, nemůže se dařit pořád. Nám nezbývá nic jiného, než se připravit na další těžký zápas na půdě Horní Břízy, abychom napravili domácí zaváhání . Radnice Olééé "

video ze zápasu