Sestava TJ SOKOL RADNICE B:

R. Štěpánek, D. Buchanec, V. Melich, M. Habr (70. J. Smeták), Vl. Kvasnička ml., Vl. Kvasnička (62. P. Kočka), M. Engl (46. T. Buchanec), D. Krč, V. Kofroň, J. Koníček, R. Štěpánek (65. M. Braborec)

Branky:

18. R. Štěpánek, 27. M. Engl, 29. R. Štěpánek, 41. J. Koníček, 49. T. Buchanec, 63. R. Štěpánek

zápas nám přiblížil Roman Kokoška: "V sobotu jsme již třetí zápas po sobě odehráli na hřišti soupeře. Naším dalším vyzyvatelem byl tým AFK Březina. Od začátku zápasu jsme, dle mého pohledu, byli lepším týmem. Hned v úvodních 12 minutách jsme zahodili několik velkých šancí. Hráči Březiny zahrozili ojedinělými brejky, které skončily v rukavicích brankáře Radka Štěpánka nebo mimo naši svatyni. Gólu jsme se dočkali v 18. minutě, kdy se prosadil Roman Štěpánek ( Vl. Kvasnička ml.) 0:1. Po vstřelené brance jsme i nadále zaměstnávali brankáře domácích. Pěknou akci Vráti Melicha zakončil ve 27. minutě Martin Engl 0:2. Po dalších 2 minutách se prosadil Roman Štěpánek ml. (Vl. Kvasnička ml.) 0:3. Do konce prvního poločasu se do černého trefil ve 41.minutě Pepa Koníček ( R. Štěpánek) 0:4. Ve druhém dějství se po pouhých 4 minutách strávených na hřišti prosadil Tomáš Buchanec (Martin Habr) 0:5. Poté jsme mohli skóre navýšit, ale naše pokusy v síti domácích neskončily. V 63. minutě se již po třetí v zápase prosadil Roman Štěpánek ml. (Pepa Koníček). Do zápasu nastoupili i naši mladíci Marin Braborec a Jan Smeták. Druhý jmenovaný mohl po 2minutách na hřišti vstřelit branku, ale jeho pokus domácí brankář chytil.

Děkuji klukům za trpělivost a koncentraci po celé utkání. Domácímu celku AFK Bžezina za důstojně odbojovaný zápas. "