Branky:

36. R. Kubeš , 73. P. Korous , 80. V. Tobrman

Sestava:

T. Spěváček, J. Klír, Š. Huttr, P. Valenta (80. M. Habr), D. Fencl, L. Aubrecht, M. Ineman (73. O. Seget), J. Esterka (73. M. Svoboda), L. Brož, F. Polášek, P. Spěváček (73. M. Krč)

hodnocení utkání od Lukáše Aubrechta: " Do Zruče jsme jeli s myšlenkou odčinit domácí zaváhání s Chotíkovem, to se nám ale nepovedlo. První poločas jsme se snažili hrát jednoduchý fotbal s tím, že chceme dostávat míče do velkého vápna a tam se o to poprat. Několik centrů se dostalo až na malé vápno, ale bohužel nikdo z nás nedokázal dostat míč do branky. Ve 36.minutě udeřila Zruč. Z mého pohledu brance předcházel ofsajd (i pomezní rozhodčí byl stejného názoru, když ho signalizoval zvednutým praporkem). Hlavní rozhodčí však byl jiného názoru a hru nechal pokračovat. Druhý poločas jsme se snažili vyrovnat, hráli jsme trošku více na riziko a toho soupeř dokázal využít a vstřelil ještě dvě branky. Teď nám nezbývá nic jiného, než se kvalitně připravit na velmi silné Vejprnice, což nebude nic jednoduchého. Radnice Olééé "