Branky

44. J. Draský , 75. M. Svoboda , 85. D. Krč - 78. J. Dezort

Sestava:

Š. Körner, D. Krč, V. Melich, P. Kabát, M. Krč, P. Spěváček, J. Kesner, J. Draský (76. J. Smeták), O. Seget, M. Habr (68. R. Štěpánek), M. Svoboda

průběh zápasu nám popsal Roman Kokoška: "V pondělním podvečeru jsme odehráli na domácím hřišti odložený zápas se Spartakem Strašice. V zápase jsme byli lepším mužstvem, vytvářeli si šance, které až do samotného závěru prvního poločasu zůstaly nevyužité. Ve 44.minutě po centru  Spěváčka z pravé strany, se hlavou prosadil Draský. Ve druhém poločase Spartak hru vyrovnal. Uklidnění nám přinesla až branka v 75.minutě (M. Svoboda). O 3 minuty později se podařilo hostujícím snížit na 2:1. Kluci nadále hráli aktivně, za což jim byl odměnou gól na 3:1, který v 85.minutě vsítil D. Krč. Do zápasu o 1.místo jsme nastoupili v nejsilnější sestavě v rozjeté sezóně 2021/2022. Všem patří velké poděkování, včetně vynikajících fanoušků."