27. kolo TJ Sokol Radnice - Okula Nýrsko

32. J. Pavlík , 80. Z. Mašek , 89. I. Varga

J. Volák, P. Valenta, M. Krč, D. Rýdl, L. Brož, J. Klír, Š. Huttr (81. V. Kvasnička), L. Aubrecht, M. Ineman (65. J. Esterka), P. Spěváček, F. Polášek (65. M. Svoboda)

Tentokrát jsme se ptali Lukáše Brože:

1. Lukáši, jsi jeden z nejzkušenějších hráčů v našem mužstvu. Jak vypadá tvůj večer den před zápasem? A máš nějaký rituál, který dodržuješ v den zápasu, nebo před zápasem? (Roman Štěpánek st.)

" Den před zápasem vynechávám alkohol, v rámci časových možností se jdu lehce vyběhat a protáhnout. Jelikož mám dva syny fotbalisty, tak společně na zahradě mi ještě pomůžou vypilovat technické dovednosti s míčem. A samozřejmostí je dobrý dlouhý spánek. Rituál před zápasem má spíš moje manželka, která mě pokaždé vyprovází větou: "Hlavně se vrať celej."

2. Líbí se ti v Radnicích? Jestli ano, tak proč? (Roman Štěpánek st.)

" Za svojí fotbalovou karieru jsem prošel pár klubů, poznal hodně trenérů a hráčů a radnické angažmá je jedno z nejlepších. Od skvělých trenérů, hráčů a všech, co se kolem radnického fotbalu pohybují. Zkrátka, skvělá parta pozitivně naladěných lidí."

3. Proč přezdívka Gattuso? Kde se vzala? Jak hodnotíš dosavadní působení Radnic v KP? (redaktor)

" Přezdívka Gatuso vznikla někdy při příchodu do mužské kategorie. Nikdy jsem neměl problémy s vytrvalostí a ne moc dobrou techniku jsem nahrazoval bojovností stejně jako hráč AC Milán Gennaro Gatuso. Toho si všimli moji spoluhráči a přezdívka byla na světě."

4. Jak hodnotíš dosavadní působení Radnic v KP? (redaktor)

" Působení Radnic v KP hodnotím vesměs pozitivně. Krajský přebor je kvalitní soutěž, do které jsme vstoupili s odhodláním porvat se o každý bod a to se nám vcelku daří. "

Co by jsi nám řekl k zápasu?

" Hodnocení zápasu: Věděli jsme, že tým z Nýrska pro nás nebude lehkým soupeřem. Hraje ve výborné formě, má kvalitní a zkušené hráče. Cíl byl porvat se o tři body a vrátit se na druhé místo v tabulce. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, snažili se vypracovat gólové šance a vstřelit nějaký gól. To se nám vcelku dařilo, ale bez gólového efektu. Góly začal dávat soupeř, bohužel ne po vypracovaných akcích, ale po našich chybách. Pro nás ve finále krutá prohra 0:3, která z naší strany neodpovídá předvedené hře. Nedá se nic dělat, fotbal je o gólech. Pro nás to znamená jediné, porvat se o každý další bod a nechat na hřišti srdíčko. Radnice olé."

video ze zápasu