TJ Sokol Radnice - FC Chotíkov

11. M. Rubricius , 39. J. Vlk , 59. D. Míka

J. Volák, L. Aubrecht, D. Fencl, P. Valenta, M. Krč, J. Klír, L. Brož, J. Esterka (46. M. Svoboda), Š. Huttr (46. O. Seget), M. Ineman (71. J. Kesner), M. Habr (46. F. Polášek)

hodnocení zápasu od Romana Štěpánka st.: " Ve 3.kole jarní části jsme na domácím hřišti přivítali Chotíkov. Již od 1.minuty jsme viděli, že soupeř má velkou chuť do fotbalu a touhu oplatit nám porážku z domácího prostředí. Bohužel již velmi brzo po úvodním hvizdu šli hosté do vedení, když hráč hostů postupoval sám na našeho brankáře a úspěšně ho přeloboval. Hosté i nadále hráli ve vysokém tempu a my jsme se s jejich hrou nedokázali vyrovnat. A tak těsně před koncem prvního poločasu zvýšil soupeř díky svému důrazu před naší brankou na 2:0. Do druhé půle jsme šli se třemi změnami v sestavě, ale bohužel obraz hry se nezměnil. Kluci se snažili, strašně moc chtěli a bojovali, ale fotbal nám prostě nešel. Hosté byli rychlejší, lépe kombinovali a hlavně byli důraznější v prostoru před naší brankou. Díky tomu vstřelili i třetí gól. Je potřeba uznat, že výhra hostů byla zasloužená. Moc si vážím toho, že i přesto, že se nedařilo jsme to nezabalili a kluci makali a snažili se až do konce. "