FK Nepomuk - TJ Sokol Radnice

2. T. Knapp , 72. T. Knapp - 81. P. Aubrecht

J. Volák [-] - P. Valenta [-] , M. Krč [-] , D. Rýdl [-] (58. M. Svoboda [-] ) , L. Brož [-] - Š. Huttr [-] , L. Aubrecht [-] , M. Ineman [-] , J. Esterka [-] (76. T. Kroc [-] ) - P. Aubrecht [-] , P. Spěváček [-]

ŽK:

80. J. Kalabza - 43. P. Spěváček , 64. J. Esterka , 69. M. Ineman , 84. T. Kroc

ČK:

M. Ineman ( po utkání)

Kapitán Pavel Valenta vyzpovídal psychologa mužstva Tomáše R. (Zmiják)

1. Chtěl bych se zeptat, jak si udržuješ pořád tak skvělou formu? Takovou figuru jsem naposledy viděl u Pavla Poulíčka, když uváděl KOLOTOČ.

" Děkuji. No dávám si záležet na zdravém životním stylu. Myslím si, že má vyvážená životospráva hraje v mém životě velkou roli. Když jsem o víkendu v kabině svlékl své triko a následně trencle, chlapečkům spadla brada.... Jo a co se týká Poulíčka, tak ten Ferda má odstáté uši a já mám prý uši jako přejetý králík!!! Tak to si mi asi kapitánek s někým spletl. "

2. Jaká je dnešní parta o proti té, co pamatuješ? Máš nějaký zážitek z fotbalového víkendu?

" Tak hoši mají dobrý kolektiv. Za mé éry jsme měli také skvělou partu. Každá doba má své stmelení týmu. Dříve jsme udržovali dobrou náladu a postřeh, máznutím hřejivé masti do trenek a to potom bylo veselo... Na to byl odborník legendární masér Spurný V. s pomocníkem Valenťákem, kterého nikdo nemusel nikdy přemlouvat. Chudák Sedlák (Spal M.).

A co se týká zážitku z fotbalového víkendu??? Tak to jsem byl nadšený a velmi jsem si ho užil.

• po dlouhé době jsem mohl jet autobusem
  • mohl jsem se s klukama vysprchovat
  • hra měla tempo a napínavé jako kšandy to bylo do poslední chvíle

Jediné, co je mínusem je bohužel prohra, nedělní bolest hlavy a to, že jsem se v Nepomuku zranil, aniž bych nastoupil do zápasu. To, co se mi stalo, tak nebylo příjemné a může se to stát každému, kdo nechce vylít pivo :-) .

3. Vím, že jsi vášnivý rybář, chytil jsi někdy něco?

" Tak je to o mě známé a netajím se tím. Klidně jsem mohl natočit do televize pár dobrodružných výprav, kdybych chtěl!!! Ale já nechtěl... Naposledy, když jsem byl na rybolovu, tak jsem chytil vlka, ale už je to dobrý. "

4. Je pravda, že se chystáš odcestovat přežívat do volné přírody? Budeš v extrémních podmínkách. Máš z něčeho obavy? Jak dlouho se na takovou expedici chystáš? Bear Grylls je tvůj vzor?

" Ano chystáme v létě expedici, ale je to zatím tajné. Jedu já, Valenťák, Bobeš a Spurňák V. Jedeme na víkend přežívat na Berounku. Povoleno: voda na vaření, sůl, piva... Jinak nic!!! Nebude to sranda, ale jsme tvrďáci. Jinak nebudu lhát a přiznám obavy z přítomnosti hadů mám, ale mám svého osobního plašiče Vénu, který mi doufám ochrání. Jo a BEAR GRYLLSÍK by čučel, jací jsme profíci. "

5. Jsi taky písničkář? Jaká byla tvoje poslední skladba a jaký je tvůj oblíbený hudební nástroj?

" Tak je pravda, že se hudbě docela dost věnuji. Kluci jsou vždycky rádi, když jim ve sprchách zabroukám. Moje poslední píseň se jmenuje ,,SVÁTEK" a složil jsem ji minulý týden Bobešovi ke svátku a měla úspěch. Jinak žádný nástroj, jen hlas jak zvon."

6. Jsi sportovní psycholog. Co poradíš klukům do nové sezóny a jak mají nastavit hlavu?

Tak psychologií se zabývám také dlouho a jsem rád, když mohu někomu pomoci. Někomu stačí chvilka. Někdo dá zabrat, promiň Fando. A co bych poradil klukům do nové sezóny??? Asi vyhrávat a držet partu!!! "

7. Chceš nám ještě něco říct?

" Závěrem bych chtěl klukům a vedení týmu pogratulovat ke krásnému místu a kvalitní hře. Nesmím ale zapomenout na úžasné první místo ,,B" týmu, který svojí bojovností dokázal svůj první flek z podzimní části udržet. Klobouk dolů!!! Potlesk patří také mládežnickým týmům!!! "

" Myslím si, že tahle sezóna byla hóóódně vydařená. Radnice olééé!!! "